ביטוח נסיעות לחו”ל

חופשה בראש שקט,
זו חוויה אחרת.

חופשה בראש שקט זו חוויה אחרת

הדרך היחידה שבה תוכל להבטיח לעצמך חופשה שלווה, היא באמצעות ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו''ל הוא המצרך החשוב וההכרחי ביותר שאתם רוצים להיות מצוידים בו כשאתם במדינה זרה מכיוון שהוא נותן מענה למצבים הבאים:

הכיסויים וההרחבות שיש לנו להציע

הוצאות רפואיות

הוצאות רפואיות

כולל הוצאות על תרופות, אשפוז וניתוחים

הרחבת הריון

הרחבת הריון

הרחבת כיסוי החל מחודש שישי לצורך התאמה למצבך הרפואי

קיצור/ביטול נסיעה

קיצור/ביטול נסיעה

כיסוי לקיצור/ביטול נסיעה מכל סיבה שהיא וכן, הרחבת הכיסוי לביטול כתוצאה מפגיעות הקורונה

הרחבה לטאבלט/מחשב נייד/סלולר

הרחבה לטאבלט/מחשב נייד/סלולר

כיסוי במקרה של גניבה

הרחבה לספורט אתגרי

הרחבה לספורט אתגרי

כיסוי שמעניק הגנה במקרה של פעילו אתגרית כמו סנפלינג, בננות או רכיבה על אופנועים במהלך הטיול

הרחבת ספורט חורף

הרחבת ספורט חורף

כיסוי שמעניק הגנה במקרה של פציעה או תאונה בעת חופשת סקי

כיסוי לכבודה ולמטען האישי

כיסוי לכבודה ולמטען האישי

כיסוי שמעניק תשלום במקרה של איבוד המטען האישי שלך או איחור בהגעתו

איתור, חילוץ והצלה

איתור, חילוץ והצלה

כיסוי עבור איתור, חילוץ והצלה מכל מקום בעולם מכל סיבה שהיא: תאונה, טרק שלא הצליח

שאלות נפוצות על נסיעות לחו"ל

ביטוח נוסעים לחו"ל עולה לכותרות מדי שנה בשנה עם בוא הקיץ. ומה הפלא, מספר הישראלים היוצא לחו"ל מדי שנה מוערך ב- 500 אלף אנו רואים שחברות הביטוח הכוללות בביטוח כיסויים נוספים כמו ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אחריות חוקית כלפי 

בימים אלה חשוב יותר מתמיד להקים את פוליסת הביטוח של נסיעות לחו"ל באמצעות סוכן ביטוח מקצועי ומיומן, שמכיר את תנאי הפוליסה של החברות השונות, כך שיוכל להתאים לכם את הפוליסה הטובה ביותר. כמו כן, סוכן הביטוח מכיר את אמצעי הקשר השונים אל מול חברות הביטוח, בקיא בהליכי חיתום רפואי ומסוגל לסייע מהארץ בעת קרות מקרה ביטוחי, וזאת על פני מוקדן שעובד בחברה מסוימת ובעל אינטרס למכור לכם את הפוליסה של חברתו, גם אם היא לא נותנת את הכיסוי הרצוי עבורכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לעשות רק מהארץ לכל המאוחר מהמטוס לפני ההמראה, כך שאם הגעת כבר לחו"ל, אין באפשרותך לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.

את הביטוח שכולל הוצאות רפואיות ניתן לקנות משדה התעופה בדרך לארץ היעד, אך את הרחבות הקורונה ניתן לרכוש עד כשלושה ימים ממועד הנסיעה (משתנה בין חברות הביטוח), לכן, במיוחד בתקופת הקורונה, אל תמתינו עם רכישת ביטוח הנסיעות לחו"ל, ורכשו אותו מיד לאחר רכישת כרטיסי הטיסה, כך תהיו בטוחים שאתם מוגנים גם מבחינה רפואית וגם מהבחינה הכלכלית.

מה שמקבלים ב"חינם", כנראה שלא שווה כסף.

במקרה של ביטוח נסיעות לחו"ל, הביטוחים החינמיים הם בגדר "ללכת עם ולהרגיש בלי" מאחר ובפוליסות הללו הכיסויים הביטוחיים מצומצמים מאוד עם גבול אחריות נמוך ביותר. גבול אחריות הוא הסכום המירבי שתהיה מוכנה חברת הביטוח לשלם במקרה של תביעה. פוליסה שיש בה גבול אחריות נמוך הינה כמעין אחיזת עיניים, כיוון שלא מסוגלת לתת מענה אמיתי בשעת הצורך. מסיבה זו חשוב מאוד לרכוש את ביטוח נסיעות לחו"ל דרך סוכן ביטוח מקצועי ומיומן שבקיא בגבולות האחריות של חברות הביטוח השונות ובכיסויים הקיימים בשוק וידאג לכם לפוליסה מקיפה במחיר משתלם. 

לשאלה זו אין תשובה חד משמעית מאחר ומדובר בעניין דינאמי ומשתנה. חברות הביטוח עורכות שינויים "תוך כדי תנועה" בפוליסות בהתאם למציאות המשתנה, וכך גם לכל נסיעה יש את האופי המיוחד שלה. מאחר ושאלה זו תלויה בגורמים רבים, מומלץ לעשות את הביטוח באמצעות סוכן ביטוח מקצועי ומיומן, שיידע לשאול את השאלות הנכונות ולהתאים את הפוליסה באופן בלתי תלוי, מתוך רצון לשרת את האינטרסים שלכם ולא אינטרסים של חברה מסוימת.

אכן ניתן לעשות ביטוח שנתי לחו"ל בתקופת הקורונה, אך אין מדובר בביטוח זהה לביטוח של הנסיעות הקצרות, כי אם ביטוח מיוחד עם תנאים מיוחדים. על כן מומלץ לרכוש אותו באמצעות סוכן ביטוח מקצועי ומיומן שיידע למצוא את הפוליסה שמותאמת לאופי נסיעתכם, במחיר המשתלם ביותר.

הכרטיס ששמעת עליו הוא כרטיס ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת PassportCard. זהו כרטיס אשראי שנטען בשעת הצורך, כך שאם חלילה תצטרך טיפול רפואי, תוכל לחייב את כרטיס ה- PassportCard ממש כמו כרטיס אשראי, או לחילופין, במידה והמזוודה אבדה או התעכבה, תוכל למשוך באמצעותו סכום כסף שישמש אותך לצורך קניית חפצים חלופיים: בגדים, מוצרי היגיינה. כרטיס זה משמש את הנוסע במצבי חירום שונים, וגם במידה והמובטח חלילה חלה בקורונה. 

טיפים ועדכונים בנושא נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל בימי הקורונה

איך נדע איזה ביטוח נסיעות לחו"ל הכי טוב לרכוש בתקופת הקורונה? כל התשובות לשאלות שלכם כאן למטה אחרי תקופה ארוכה של סגרים, מגבלות ואיסורים, נראה

כניסת לקוחות

הי! אנו שמחים שחזרת. אנא הקליד/י את הפרטים שלך בכדי שהמערכת תזהה אותך בכניסה לאזור האישי שלך

כניסת סוכנים

הי! אנו שמחים שחזרת. אנא הקליד/י את הפרטים שלך בכדי שהמערכת תזהה אותך בכניסה לאזור האישי שלך