לחופשת אקסטרים צריך ביטוח אקסטרים, כל הטיפים והתשובות לשאלות כאן

סקי בחו"ל או נסיעת תרמילאים, כל מה שצריך לדעת על חופשה באקסטרים

רוב האנשים מתכננים את החופשה שלהם בחו"ל ברביצה מענגת על שפת הבריכה עם קוקטייל ביד, ארוחות דשנות ומנוחה בלתי פוסקת. אבל יש אנשים מסוג אחר, ואם הגעתם לדף הזה אתם כנראה שייכין לזן השני – כאלו שמחפשים חוויות מסעירות שמזניקות את רמת האדרנלין לשחקים.

אנשים רבים טסים לחו"ל במיוחד בשביל מסלולי רכיבה מאתגרים, אתרי סקי מטורפים שגורמים לחרמון להתבייש בעצמו או לטובת טיולי תרמילאים במדינות שבהן התנאים התברואתיים ירודים.

אם אתם נמנים מהסוג הזה, ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב עבורכם פי כמה וכמה מאשר עבור המטייל העייף והרגוע.

חופשת סקי חלומית היא עם ביטוח מותאם אישית!

אז מה זה בעצם ביטוח נסיעות לחו"ל באופן כללי, ומה היתרון של ביטוח ספורט אתגרי?

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו ביטוח שמורכב מנספחים שונים: הכיסוי הבסיסי נותן מענה לכל הנוגע להוצאות הרפואיות בזמן שהייתכם בחו"ל, אך ניתן להוסיף לכיסוי הבסיס כיסויים רבים נוספים, לדוגמא: ביטוח לכבודה (המטען הנלווה האישי), הוצאות ביטול או קיצור הנסיעה, הרחבה לספורט אתגרי, כיסוי ציוד אישי יקר כמו טלפון סלולרי או מחשב, הרחבה לביטול דמי השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל ועוד.

לחצו כאן כדי לקבל הצעה לביטוח הכי משתלם לנסיעה שלך לחו"ל

מה היתרון של ביטוח ספורט אתגרי?

ההרחבה לספורט אתגרי נותנת מענה למקרים בו המבוטח נפצע בחו"ל כתוצאה מפעילותו במסגרת ספורט אתגרי המחייבת שירותים רפואיים בחו"ל הכוללים הוצאות אשפוז והוצאות רפואיות נלוות.

ההרחבה כולל גם טיפולי חירום לשיניים בחו"ל במידה והם נפגעו כתוצאה מפעילות ספורט אתגרי.

הפעילות שנחשבת כפעילות אתגרית על פי הפוליסה משתנה בין חברות הביטוח, לכן חשוב מאוד לרכוש את ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות סוכן ביטוח שמכיר את תנאי הפוליסה של החברות השונות ויוכל להתאים לכם את הפוליסה המדויקת לאופי הנסיעה.

חשוב להדגיש כי הכיסוי הרפואי ניתן רק במידה והשתתפות בספורט האתגרי הינה בחדר תחביב בלבד ואינה כזו שהמבוטח מקבל עליה שכר. אדם שטס לחו"ל על מנת להשתתף במסגרת מקצועית תחרותית יצטרך לקנות פוליסה שונה מהפוליסה הסטנדרטית שמכסה ספורט אתגרי.

5 דברים שחשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

גם תרמילאים לא מוותרים ומבטחים בביטוח ספורט אתגרי

____________________________________________________________________________________________

אז אחרי שדיברנו קצת באופן כללי על ביטוח לספורט אתגרי כחלק מביטוח נסיעות לחו"ל, מצורפות מטה תשובות לשאלות שאנו נתקלים בהן באופן תדיר

שאלות ותשובות:

יש לכם שאלה שהתשובה אליה לא מופיעה מטה? נשמח שתשלחו לנו אותה ותקבלו מענה מקצועי.

מה כולל ביטוח לחופשת סקי?

תשובה: במידה ואתה טס לחו"ל לטובת חופשת סקי, הכיסוי הביטוחי שמתאים לאופי נסיעתך הינו "הרחבה לספורט חורף". ההרחבה הזו נותנת מענה רפואי לפציעות שנגרמו כתוצאה מסקי שלג, סנובורד, מזחלות שלג, אופנועי שלג, קרוס קאנטרי, snowshoeing ו/או סקי פס.

חברות הביטוח השונות מכסות פעילויות שונות, ולכן חשוב מאוד לרכוש את הביטוח באמצעות סוכן ביטוח מקצועי ומיומן שעובד עם מספר חברות ביטוח ומסוגל להתאים עבורכם את הפוליסה המדויקת.

ההרחבה מכסה את ההוצאות הרפואיות במקרה שבו המבוטח נפצע בחו"ל כתוצאה מפעילותו הספורטיבית והוא נזקק לטיפול רפואי. הכיסוי כולל גם טיפולי חירום לשיניים הנחוצים בשל אותה הפציעה.

בנוסף, חברות הביטוח השונות אף כוללת בביטוח את הציוד (מגלשיים, סנובורד, נעלי סקי, ביגוד סקי, ביגוד טרמי, כפפות), ומפצות בגין אובדן ימי סקי, איחור בהגעה לאתר סקי בשל תנאי מזג האוויר, אובדן ימי סקי עקב סגירת האתר ואיחור בהגעת ציוד הספורט.

חשוב לציין כי נספח זה הינו עבור מבוטח שעוסק בענפי הספורט הללו במסגרת תחביב בלבד, ואינו מקבל על פעילותו הספורטיבית שכר.

מדוע ביטוח נסיעות לתרמילאים צריך להיות מקצועי ומדויק?

תשובה: לטיול תרמילאים יש אופי שונה משל טיסות אחרות מהסיבות הבאות: ראשית, טיולי תרמילאים לרוב הם טיולים ארוכים המתפרסים על פני חודשים ארוכים ומדינות שונות. מהסיבה הזו, חשוב להתאים עבור הנוסע פוליסה שתעניק לו כיסוי מלא לכל אורך השהות בחו"ל ובכל מדינה אליה יגיע התרמילאי.

שנית, טיול תרמילאים הוא טיול שכולל בתוכו פעילויות רבות, שונות ומגוונות כמו ספורט אתגרי והשכרת רכב. לכן, חשוב להתאים את הביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות סוכן ביטוח מקצועי ומיומן שיידע לשאול את השאלות הנכונות הנוגעות לאופי הטיול, כך שהפוליסה תיתן מענה מקיף לכל הצרכים מצד אחד, אך גם לא תכלול כיסויים מיותרים מן הצד השני.

שלישית, טיולי תרמילאים הם ככלל נעשים במדינות בהן רמת התברואה ירודה ביותר, מה שמעלה את הצורך בטיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר, כפי שניתן דרך חברות הביטוח הישראליות.

כמו כן, לצערנו כולנו נחשפנו לסיפורים של ישראלים שנזקקו לאיתור, חילוץ והצלה בעת טיול התרמילאים שלהם, פרוצדורה שעולה הון תועפות ומורכבת מבחינה לוגיסטית כאשר אין למטייל את הביטוח הנחוץ.

צ'ילה: הישראלים שנתקעו על הר חולצו

למה אני צריך לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל כשאני נוסע לסיני?

תשובה: אנשים רבים לא מודעים לחשיבות של ביטוח נסיעות לחו"ל כאשר הם נוסעים לסיני, מתוך מחשבה שהקרבה לארץ מבטלת את הצורך בביטוח זה, אך לא כך הדבר. על פי רוב, אנשים שמשתמשים בביטוח נסיעות לחו"ל עושים זאת על מנת לקבל טיפולי חירום, במצב חירום כל דקה הינה משמעותית ביותר. לכן, חשוב לא להקל ראש ולרכוש גם בנסיעה לסיני ביטוח נסיעות לחו"ל שיעניק לכם כיסוי לצורך טיפול רפואי.

רק בספטמבר 2019 חברת פספורט-קארד הטיסה שני ישראלים שעברו תאונת דרכים בשארם א-שייח לטיפול רפואי בארץ שבראיון מאוחר יותר העידו שאילו לא היו מפונים ארצה, היו מוצאים את מותם במצרים.

נוסף על כך, הביטוח נותן מענה לאפשרות של חילוץ והצלה – כיסוי הכרחי במדינות בהן יכולים להתקיים פיגועים או שקיימים בהם תנאים אחרים היכולים לאיים על חיי ישראלים השוהים בהם.

כמו כן, רבים מגיעים לסיני על מנת ליהנות מהלגונות המיוחדות שבה – פעילויות צלילה שונות הן נחשבות לספורט אתגרי והן מחייבות רכישת כיסוי ביטוחי מתאים שייתן מענה בעת הצורך.

אני טס לתאילנד, למה חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לתאילנד?

תשובה: החשיבות ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לתאילנד נוגעת למספר נקודות תורפה שעלולות לצוץ במהלך הטיול:

הבעיה הראשונה נוגעת לתנאי התברואה הירודים שם. במדינות בהן אין מערכת בריאות מפותחת עולה פי כמה החשיבות לביטוח נסיעות לחו"ל, שהרי חברות הביטוח עובדות עם הגופים הרפואיים המתקדמים ביותר בכל אזור בארצות השונות.

שנית, הטיולים בתאילנד הם על פי רוב בעלי אופי אקסטרים: בננות, צלילות, בנג'י ואומגה – כל אלה מעלים את הסיכון לשלמות הגופנית ומחייבים רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים שייתן מענה בעת הצורך.

לבסוף, אל לנו לשכוח שתאילנד הינה מדינה שנפגעה בצורה קשה ביותר מהצונאמי, וחברות הביטוח הישראליות היו הראשונות לשלוח טיסות חילוץ לישראלים על מנת להחזירם בבטחה הביתה מאזור מוכה אסון וכאוס שהיה זרוע בסכנות רבות כמו שברי זכוכיות, כבלי חשמל במים, אלפי גופות עומדות והיעדר מים זורמים – אוסף של תנאים תברואתיים מסוכנים ביותר. פינוי מהיר מאזור אסון יכול להציל חיים, והתנאי לכך הוא כמובן ביטוח נסיעות לחו"ל.

לחצו כאן כדי לקרוא עוד על ביטוח נסיעות לחו"ל

כניסת לקוחות

הי! אנו שמחים שחזרת. אנא הקליד/י את הפרטים שלך בכדי שהמערכת תזהה אותך בכניסה לאזור האישי שלך

כניסת סוכנים

הי! אנו שמחים שחזרת. אנא הקליד/י את הפרטים שלך בכדי שהמערכת תזהה אותך בכניסה לאזור האישי שלך