ביטוח רכב

ביטוח הרכב המשתלם ביותר עבורך, במרחק נגיעה

ביטוח הרכב המשתלם ביותר עבורך, במרחק נגיעה

עבור רבים מאיתנו הרכב הוא הבית השני וכלי העבודה שלנו, שבלעדיו אנחנו אבודים. אל תיתן לתאונה קטנה לשבש לך את ההשגרה, בשביל זה עומד לרשותך צוות של מקצוענים שידאג לביטוח המקיף ביותר עבור רכבך

תנו למומחים שלנו לשבור את הראש עבורכם

גנבו לכם את הרכב? הייתם מעורבים בתאונה? האוטו תקוע באמצע שום מקום?
כל התרחישים האלה נשמעים מלחיצים למדי, אבל כשאתם יודעים שעשיתם את ביטוח הרכב שלכם
דרך BIT-ins ושפוליסת הרכב שברשותכם מותאמת במיוחד עבורכם ולצרכים שלכם –
אפשר להתחיל להסדיר את הדופק.

אצלנו תמצאו כיסוי מותאם אישית עבורכם:

ביטוח חובה לרכב

ביטוח חובה לרכב

הביטוח שנותן מענה לנזקי גוף עקב תאונה שבה הרכב שלכם היה מעורב
לחצו לקבלת הצעה

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב

הביטוח שנותן מענה במצב של גניבה ותאונה ודואג לפיצוי כספי בשווי הרכב או למימון התיקון
לחצו לקבלת הצעה

ביטוח צד ג' לרכב

ביטוח צד ג' לרכב

הביטוח שמעניק כיסוי לרכב הנפגע, במידה ושווי הרכב שברשותכם לא מצדיק ביטוח מקיף
לחצו לקבלת הצעה

וזאת כמובן לצד שירותי גרירה, רכב חלופי, כיסוי לשמשות, פנסים ומראות, החלפת גלגל ועוד בכל מה שנוגע לביטוח, עדיף ללכת על בטוח

שאלות נפוצות על ביטוח רכב

ביטוח נוסעים לחו"ל עולה לכותרות מדי שנה בשנה עם בוא הקיץ. ומה הפלא, מספר הישראלים היוצא לחו"ל מדי שנה מוערך ב- 500 אלף אנו רואים שחברות הביטוח הכוללות בביטוח כיסויים נוספים כמו ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אחריות חוקית כלפי 

נהג חדש הינו נהג עם ותק נהיגה של פחות משנתיים. כאשר נהג חדש מצטרף לנוהגים ברכב, יש להתאים את הפוליסה גם עבורו, אחרת עלול להישלל הכיסוי הביטוחי. החשיפה שתיווצר בהיעדר הכיסוי הביטוחי המתאים היא גם לנזק רכב המבוטח וגם באחריות לנזקי צד ג' .

נהגים חדשים וצעירים מעורבים ביותר תאונות דרכים, ולכן עלות הביטוח עבורם גבוהה יותר.

ניתן להוזיל את ביטוח הרכב לנהגים חדשים באמצעות רכישת כיסוי זמני לימים בהם

על מנת לדעת האם משתלם עבורכם להוסיף את הנהג החדש לפוליסה בכיסוי זמני או שנתי, יש לבצע שיחת אפיון עם סוכן ביטוח מקצועי ומיומן שעובד עם מספר גדול של חברות ביטוח ומסוגל להתאים עבורכם את הפוליסה הכדאית ביותר.

הנהג החדש נוהג ברכב, וכך נחסך הצורך לרכישת הביטוח לשנה שלמה.

ישנה הפרדה בין "נהג חדש" לבין "נהג צעיר":

נהג חדש הוא נהג שמחזיק ברישיון הנהיגה פחות משנתיים, ואילו נהג צעיר הוא נהג מתחת לגיל 24.

מאחר ואת כבר בת 24, אך ללא ותק נהיגה, על פי החוק את עדיין מוגדרת נהגת חדשה, וכך זה יישאר עד שיושלם ותק נהיגה של שנתיים.

העלויות של ביטוח הרכב משתנות על פי סוג הרכב, הדגם שלו, גיל המבוטח, ותק הנהיגה ואפילו אזור המגורים, כך שלא ניתן לתת תשובה חד משמעית לגבי עלות הביטוח. כמו כן, יש הבדל בעלויות בין ביטוח מקיף לצד ג', עם או בלי הרחבות.

על מנת לקבל הצעה שתואמת את נתונייך האישיים, השאירי את פרטייך בתחתית העמוד ונחזור אלייך עם הצעה אטרקטיבית שמותאמת במיוחד בשבילך.

ישנם ביטוחי רכב המציעים כיסוי ביטוחי זמני לנהג נוסף, כולל נהג חדש וצעיר.

הסיבות לרכישת ביטוח רכב לזמן קצר יכולות להיות מגוונות, אם בשל העובדה שילדכם חייל שמגיע הביתה רק בסופי שבוע, או עבור אורח ששוהה בביתכם.

רכישת ביטוח למספר ימים מוגבל תהיה יקרה ביחס לביטוח השנתי על הרכב, ולכן אם מדובר בצורך שעולה לעתים קרובות, עדיף לבחור בהרחבה שנתית בפוליסה.

בכל מקרה, יש לפנות לסוכן ביטוח מיומן ומקצועי שיבחן היטב את הצרכים הספציפיים שלכם ובהתאם אליהם יוכל להגיש לכם הצעות שיענו על הצורך במהירות, ביעילות ובאופן שמותאם אליכם באופן אישי. 

עלות ההרחבה של ביטוח גרירה הינה עלות זניחה באופן יחסי ולכן המלצתנו הגורפת היא לרכוש את הרחבת הגרירה. יחד עם זאת, התשובה תלויה בגורמים רבים כמו מספר הקילומטרים של הרכב, מצבו המכני וסוג הנהגים שנוסעים על הרכב. לכן, גם את ההחלטה הזו רצוי לקבל לאחר שערכתם שיחת אפיון עם סוכן ביטוח מקצועי ומיומן שיידע להתאים את הפוליסה ואת ההרחבות בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

חברות הביטוח השונות מציעות פוליסות על פי ימים בודדים, כך שהאפשרות הזאת קיימת. טרם קבלת ההחלטה האם להוסיף את ילדכם לפוליסה מראש, או רק בצורת כיסוי לימים בודדים, ערכו שיחת אפיון עם סוכן ביטוח מקצועי ומיומן שיוכל בקלות לבדוק באיזו פוליסה יותר משתלם לבחור בראייה שנתית כוללת.

שיטת ביטוח לפי קילומטרים כשמה כן היא: כיסוי שנרכש בנפרד לפי "בנק קילומטרים", כך שמשלמים על ביטוח הרכב על פי השימוש בו.

האפשרות לרכוש פוליסה מסוג זה מוגבלת במספר קריטריונים של גיל, ותק נהיגה ושווי הרכב, והיא מומלצת לנהגים שנוסעים עד 10,000 קילומטרים בשנה.

על מנת לדעת האם ביטוח מסוג זה מתאים לך, יש לבצע שיחת אפיון עם סוכן ביטוח מקצועי ומיומן שיוכל להתאים את הפוליסה המדויקת לצרכים האישיים שלך ושל בני משפחתך.

טיפים ועדכונים בנושא ביטוח רכב

כניסת לקוחות

הי! אנו שמחים שחזרת. אנא הקליד/י את הפרטים שלך בכדי שהמערכת תזהה אותך בכניסה לאזור האישי שלך

כניסת סוכנים

הי! אנו שמחים שחזרת. אנא הקליד/י את הפרטים שלך בכדי שהמערכת תזהה אותך בכניסה לאזור האישי שלך